پلان فرهنگسراپلان فرهنگسرا ایرانیپلان فرهنگسرای خارجیتحلیل فرهنگسرادانلود پاورپوینت تحلیل فرهنگسرادانلود رایگان پاورپوینت فرهنگسرا ایرانیدانلود رایگان پاورپوینت فرهنگسرا خارجیدانلود رایگان پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرادیاگرام فرهنگسرانقد و بررسی فرهنگسرانمونه تطبیقی فرهنگسرانمونه موردی فرهنگسرانمونه موردی فرهنگسرا خارجینمونه موردی فرهنگسرا داخلینمونه موردی فرهنگسرا رایگاننمونه موردی فرهنگسرای هنرنمونه موردی و تحلیل پلان فرهنگسرا

نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب در شیراز

نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب در شیراز به همراه پلان ها و تصاویر

 

کد محصول:F 1

یکی ازاهداف اساسی درطراحی مجموعه فرهنگی شهرآفتاب خلق نقطه عطفی چند منظوره به عنوان کانون تعاملات اجتماعی و رویداد های هنری و فرهنگی بوده است. به تعبیری به دنبال پاتوق فرهنگی بوده ایم که بتواند ارتباط بین تمامی اقشار جامعه (کودکان، سالخوردگان ومعلولین و…) را سهولت بخشد و باعث گفتمان بیشتر شهروندان گردد که ماحصل آن رشد و ارتقای سطح فرهنگی خواهد بود.در ادامه با تحلیل مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب در شیراز با سایت ایوان همراه باشید.

مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب در شیراز

عنصر اتصال دهنده ی سالن ها یک لابی (پلتفرم فرهنگی) است که به عنوان نقطه کانونی مجموعه ، توانایی ایفای نقش های گوناگونی از جمله برگزاری کنسرت ، رویداد های هنری و فرهنگی همچون مراسم فرش قرمز ، پخش زنده برنامه های هنری و ورزشی , جشن های مذهبی و ملی , برنامه های مخصوص کودکان و معلولین، تئاتر، موسیقی، کنسرت ، افتتاحیه مراسم و.. را دارد. چند عملکردی بودن این فضای بزرگ با افزودن دو عنصر پل و نشیمن جمعی تقویت گردیده است.

پل طراحی شده در این نمونه مجموعه فرهنگی فضا علاوه بر متعادل کردن مقیاس انسانی ، به عنوان یک مفصل ، بین فضاهای مختلف عمل می کند. پل با ایجاد جریانی از حرکت ، این امکان را به مخاطب می دهد که فضا را از زوایای مختلف تجربه کند. ارتباط ارگانیک بوجود آمده بین فضاها عمق نفوذ ارتباط بصری و حرکتی درفضا را بیشتر می کند و فرد سهم بیشتری از فضا را به خود اختصاص می دهد. جداره های شیشه ای پل امکان دید به فضای لابی را برای همه افراد بخصوص کودکان و معلولین آسان تر می کند.مجموعه فرهنگی‌سینمایی “هنرشهرآفتاب” با احترام به مخاطب فرهنگ و هنر ایرانی و با هدف کمک به توسعه سینمای ملی به بهره‌برداری رسیده  است.

در نشیمن جمعی که در لابی طراحی شده ، امکانی را برای اقامت طولانی تر افراد و انجام تعاملات اجتماعی و فرهنگی درمواقع انتظار و هنگام برگزاری رویداد های مختلف فراهم می آورد. همچنین در زیر این نشیمن ، فضایی با کیفیت متفاوت برای مهدکودک ساعتی فراهم گردیده است.

فضای اداری مجموعه فرهنگی “هنر شهر آفتاب” دارای زیر بنای ۱۸۰ مترمربع می باشد که ما در این پروژه به دنبال فضایی برای تعامل بیشتر مخاطب مجموعه با بخش اداری و ارتباط تنگاتنگ پرسنل اداری با همدیگر بودیم. همفکری های مداوم، تبادل نظرات بین تمامی افراد در هر مرتبه کمک به ارتقا سطح کیفی مجموعه می کند و علاوه بر آن تمامی پرسنل خود را جز موثری در مجموعه می بینند و این حس تعلق خاطر در راندمان کار می تواند  تاثیر بیشتری خواهد گذاشت.

نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب در شیراز

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب در شیراز،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:47
  • حجم فایل:10 مگابایت  
قیمت قبل از تخفیف 80000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

دانلود پاورپوینت تحلیل فرهنگسرا,نقد و بررسی فرهنگسرا,تحلیل فرهنگسرا,پلان فرهنگسرا ایرانی,پلان فرهنگسرا,پلان فرهنگسرای خارجی,دیاگرام فرهنگسرا,دانلود رایگان پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرا,نمونه موردی فرهنگسرا خارجی,نقد و بررسی فرهنگسرا,نمونه تطبیقی فرهنگسرا,نمونه موردی فرهنگسرا,

نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب در شیراز،نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب در شیراز،نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب در شیراز،نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب در شیراز،

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا