پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماری ارشددانلود پایان نامه معماری داخلیدانلود پایان نامه معماری رایگاندانلود پایان نامه معماری کارشناسیدانلود پایان نامه معماری کارشناسی ارشددانلود رساله معماریدانلود رساله معماری کارشناسیرساله معماریرساله معماری رایگانرساله معماری کارشناسیرساله معماری همراه با نقشه

دانلود رساله دهکده کودک با رویکرد روانشناسی محیط +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دانلود رساله دهکده کودک با رویکرد روانشناسی محیط +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :E 62

چکیده:

دانلود رساله دهکده کودک با رویکرد روانشناسی محیط

با توجه به انتخاب عنوان طرح ، طراحی دهکده کودک با در نظر گرفتن نیازهای کودکان امروزی به فضایی که در آن محیط بتوانند آزادانه و بدون اجباری(جهت بالا بردن عزت نفس در کودکان)در پی کشف و بروز استعدادها و علایق شان باشند. این محیط بیشتر برای کودکان 3 تا 6 سال در نظر گرفته شده است،که در این گروه سنی شخصیت و هویت کودک با توجه به محیط پیرامون کودک شکل خواهد گرفت.در این محیط از مربیان و روانشناسان متخصص در عرصه آموزش و پرورش کودک نیز بهره خواهیم برد و با توجه به اشتغال اکثریت والدین کودک در شرایط زمانی کنونی، کودک در چنین سنی نیاز به توجه و پرورش درست و بازیابی و خلق استعدادهای درونی با توجه به شرایط محیطی در خور نیازهای روحی و جسمی در سطح شهری نیز دارد.

در ادامه با سایت ایوان همراه باشید تا پایان نامه دهکده کودک با رویکرد روانشناسی محیط تقدیم شما عزیزان گردد.

دانلود رساله معماری

امروزه در سیستم مدیریت فضاهای شهری، به مکانیابی فضاهای آموزشی کودکان کمتر توجه میشود. کودکان به عنوان قشر کمتوان جامعه در فضاها و مکانهایی آموزش مییابند و یا به تفریح میپردازند که نه تنها مناسب نیست، بلکه در پارهای موارد خطراتی را نیز در بردارد. کودکان به عنوان سرمایههای آینده کشور، مهمترین نقش را در ساختن فردای جامعه ایفا میکنند. توجه به کودکان و نیازهای آنان در محیط شهری، اعم از آموزش، پرورش، رشد و تفریح از الزامات طراحی فضای شهری میباشد. هدف از این پژوهش دستیابی به اصول طراحی فضاهای ویژه کودکان با تاکید بر قابلیتهای محیطی موثر بر ذهن و رفتار کودک با شعار «زندگی مدرن در آغوش امن طبیعت» میباشد. در حقیقت هدف، طراحی فضایی کودکانه و صمیمی است که بستری مناسب برای خلاقیت کودک فراهم آورد و کودک فرصت لازم برای کاوش در دنیای اصوات و رنگها و حرکات را دریابد.

دانلود رساله دهکده کودک با رویکرد روانشناسی محیط

 برای پیشبرد تحقق و رسیدن به اهداف مورد نظر از روش توصیفی- تحلیلی استفاده شده است که این روش شامل مطالعات کتابخانهای، جهت دستیابی به نقش آموزش و تجربه در خلاقیت کودکان، اصول و معیارهای طراحی برای کودکان و در نتیجه استفاده از این راهکارها در طراحی فضای آموزشی است. طراحی محیط مناسبی، برای گذراندن اوقات فراغت کودکان به دور از خطرات موجود در مکانهای تفریحی عمومی و همچنین فضای امنی برای پرورش استعدادها و تواناهایی کودکان و همچنین فرصت مناسبی برای خانوادهها، تا با فراغت خاطر به فرزندانشان فرصت تفریح و سرگرمی و آموختن بدهند. فضایی که در آن بتوانند درست فکر کنند، آزادانه بازی کنند و در کمال امنیت به تجربه بپردازد.

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود رساله دهکده کودک با رویکرد روانشناسی محیط +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:178
  • حجم فایل:22مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
  • نکات مهم:1- تمامی رساهای موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.4- ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.

    ۵-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.

قیمت قبل از تخفیف 200000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود رساله دهکده کودک با رویکرد روانشناسی محیط +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله دهکده کودک با رویکرد روانشناسی محیط +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله دهکده کودک با رویکرد روانشناسی محیط +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا