دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :E 63

چکیده:

دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت

کودکی هر فرد نقش بسیار سازنده ای در دوران بزرگسالی فرد دارد و شخصیتی که در دوران کودکی هر فرد ساخته میشود زندگی آتی فرد را میسازد. در دهه های اخیر با پیشرفت علم و تکنولوژی توجه بیشتری به دوران کودکی شده است . محیط از جمله فاکتور های تاثیر گذار در شکل گیری شخصیت فردی کودک است . توجه به روانشناسی محیطی که کودکان در آن پرورش می یابند میتواند از عوامل مهم در طراحی محیط های آموزشی باشد . با توه به اینکه فضا های اموزشی کشور مان دارای بافت قدیمی هست و بیشتر انها ماهیت مسکونی دارد ، طراحان باید در طراحی فضاها کودکانه انواع مختلف ویژگیهای اخلاقی و روحی آنان را در نظر بگیرند .

در ادامه با سایت ایوان همراه باشید تا پایان نامه خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت تقدیم شما عزیزان گردد.

دانلود رساله معماری

ایجاد فضا هایی که بتواند به کودک انگیزه بدهد که فعالیتی را با خلاقیت خود انجام بدهد و همچنین آنان آزادی عمل داشته باشند تا مربیان با استفاده از فعالیت های تعریف شده استعداد کودکان را در زمینه های مختلف کشف و زمینه های شکوفایی آن را محیا سازند . در این پژوهش که از روش تحلیل توصیفی استفاده شده و مطالب و نظریه ها ی مربوط به این موضوع مورد تحلیل قرار گرفته و در پایان با ارائه راهکارهاو ایده هایی برای طراحی این مرکز با هدف ایجاد خلاقیت و شکوفایی استعداد ، سعی بر طراحی محیطی مطلوب برای کودکان و نوجوانان هستیم.

دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت

طراحی کالبد نوین برای فرایند آموزش و پرورش، با نزدیک کردن کودکان به طبیعت و ایجاد محیطی جذاب و دلخواه آنان که در آن احساس امنیت کنند، همراه با یک شیوه آموزش صحیح که باعث رشد، تفکر خلاق در آنها می‌شود، می‌باشد. تحقیق و مطالعه در معماری مناسب کودکان و جستجو راهی در طراحی مجموعه به منظور ایجاد فرصت‌های لازم برای کودکان برای انجام فعالیت فرهنگی، اجتماعی و آشنایی با محیط زیست و جذاب کردن آموزش برای آنان و همچنین کشف رابطه منطقی بین یادگیری و یاددهی و طراحی معماری. مطالعه و شناخت همه جانبه کودک و بررسی سیستم‌های آموزشی مختلف و پیشنهاد سیستم مناسب برای آموزش کودکان، سپس تحقیق درباره فضاهایی که برای کودکان طراحی شده‌اند (موزه‌های کودکان و …) در داخل و خارج از ایران و بررسی الگوهای شهری برای طراحی فضاهای کودکان و شناخت درک کودک از معماری و رابطه او با آن. مطالعه در وضع موجود پروژه و برخورد واقعی با اقلیم، مسایل و مشکلات سایت و طرح مساله با منظور پاسخ به محدودیت‌ها و استفاده از پتانسیل‌ها و یافتن راه حل مناسب و برخورد جدید و متنوع با آن.

 شناخت منطقه و پتانسیل‌های آن، بهره‌گیری از عوارض طبیعی زمین و طبیعت اطراف در فعالیت‌های آموزشی و ایجاد فضای آموزشی مناسب کودکان با یک برخورد جدید. با توجه به نقش مهم کالبد معماری در آموزش کودکان و اهمیت نزدیکی آنان با طبیعت این طرح براساس تلفیق معماری و طبیعت و ایجاد حس آزادی و تعلق در کودکان و باروری استعدادهای آنان و همچنین به وجود آوردن امکاناتی برای ایجاد روحیه کشف و تحقیق در آنان شکل گرفته است.

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:178
  • حجم فایل:22مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
  • نکات مهم:1- تمامی رساهای موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.4- ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.

    ۵-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.

قیمت قبل از تخفیف 200000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت،دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *