پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماریدانلود پایان نامه معماری ارشددانلود پایان نامه معماری داخلیدانلود پایان نامه معماری رایگاندانلود پایان نامه معماری کارشناسیدانلود پایان نامه معماری کارشناسی ارشددانلود رساله معماریدانلود رساله معماری کارشناسیرساله معماریرساله معماری رایگانرساله معماری کارشناسیرساله معماری همراه با نقشه

دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :E 63

چکیده:

دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت

کودکی هر فرد نقش بسیار سازنده ای در دوران بزرگسالی فرد دارد و شخصیتی که در دوران کودکی هر فرد ساخته میشود زندگی آتی فرد را میسازد. در دهه های اخیر با پیشرفت علم و تکنولوژی توجه بیشتری به دوران کودکی شده است . محیط از جمله فاکتور های تاثیر گذار در شکل گیری شخصیت فردی کودک است . توجه به روانشناسی محیطی که کودکان در آن پرورش می یابند میتواند از عوامل مهم در طراحی محیط های آموزشی باشد . با توه به اینکه فضا های اموزشی کشور مان دارای بافت قدیمی هست و بیشتر انها ماهیت مسکونی دارد ، طراحان باید در طراحی فضاها کودکانه انواع مختلف ویژگیهای اخلاقی و روحی آنان را در نظر بگیرند .

در ادامه با سایت ایوان همراه باشید تا پایان نامه خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت تقدیم شما عزیزان گردد.

دانلود رساله معماری

ایجاد فضا هایی که بتواند به کودک انگیزه بدهد که فعالیتی را با خلاقیت خود انجام بدهد و همچنین آنان آزادی عمل داشته باشند تا مربیان با استفاده از فعالیت های تعریف شده استعداد کودکان را در زمینه های مختلف کشف و زمینه های شکوفایی آن را محیا سازند . در این پژوهش که از روش تحلیل توصیفی استفاده شده و مطالب و نظریه ها ی مربوط به این موضوع مورد تحلیل قرار گرفته و در پایان با ارائه راهکارهاو ایده هایی برای طراحی این مرکز با هدف ایجاد خلاقیت و شکوفایی استعداد ، سعی بر طراحی محیطی مطلوب برای کودکان و نوجوانان هستیم.

دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت

طراحی کالبد نوین برای فرایند آموزش و پرورش، با نزدیک کردن کودکان به طبیعت و ایجاد محیطی جذاب و دلخواه آنان که در آن احساس امنیت کنند، همراه با یک شیوه آموزش صحیح که باعث رشد، تفکر خلاق در آنها می‌شود، می‌باشد. تحقیق و مطالعه در معماری مناسب کودکان و جستجو راهی در طراحی مجموعه به منظور ایجاد فرصت‌های لازم برای کودکان برای انجام فعالیت فرهنگی، اجتماعی و آشنایی با محیط زیست و جذاب کردن آموزش برای آنان و همچنین کشف رابطه منطقی بین یادگیری و یاددهی و طراحی معماری. مطالعه و شناخت همه جانبه کودک و بررسی سیستم‌های آموزشی مختلف و پیشنهاد سیستم مناسب برای آموزش کودکان، سپس تحقیق درباره فضاهایی که برای کودکان طراحی شده‌اند (موزه‌های کودکان و …) در داخل و خارج از ایران و بررسی الگوهای شهری برای طراحی فضاهای کودکان و شناخت درک کودک از معماری و رابطه او با آن. مطالعه در وضع موجود پروژه و برخورد واقعی با اقلیم، مسایل و مشکلات سایت و طرح مساله با منظور پاسخ به محدودیت‌ها و استفاده از پتانسیل‌ها و یافتن راه حل مناسب و برخورد جدید و متنوع با آن.

 شناخت منطقه و پتانسیل‌های آن، بهره‌گیری از عوارض طبیعی زمین و طبیعت اطراف در فعالیت‌های آموزشی و ایجاد فضای آموزشی مناسب کودکان با یک برخورد جدید. با توجه به نقش مهم کالبد معماری در آموزش کودکان و اهمیت نزدیکی آنان با طبیعت این طرح براساس تلفیق معماری و طبیعت و ایجاد حس آزادی و تعلق در کودکان و باروری استعدادهای آنان و همچنین به وجود آوردن امکاناتی برای ایجاد روحیه کشف و تحقیق در آنان شکل گرفته است.

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:178
  • حجم فایل:22مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
  • نکات مهم:1- تمامی رساهای موجود در سایت مطابق آیین نامه های پژوهشی تدوین گردیده است2-تمام رساله ها دارای منابع درون متنی در پایان هر سطر و همچنین فهرست منابع در انتهای رساله می باشند3-نمونه های موردی که در هر رساله آورده شده شامل پلان و نقشه می باشد.4- ظوابط و استاندارد های طراحی در هر رساله آورده شده است.

    ۵-هر رساله شامل بخش اقلیم و تحلیل سایت می باشد.

قیمت قبل از تخفیف 200000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت،دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی،دانلود رساله خانه کودک و نوجوان با رویکرد رشد و خلاقیت +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا