تحلیل پلان و نمونه موردیتحلیل فرهنگسرادانلود پاورپوینت تحلیل فرهنگسرادانلود رایگان پاورپوینت فرهنگسرا ایرانیدانلود رایگان پاورپوینت فرهنگسرا خارجیدانلود رایگان پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرادیاگرام فرهنگسرانقد و بررسی فرهنگسرانمونه تطبیقی فرهنگسرانمونه موردی فرهنگسرانمونه موردی فرهنگسرا خارجینمونه موردی فرهنگسرا داخلینمونه موردی فرهنگسرا رایگاننمونه موردی فرهنگسرای هنرنمونه موردی و تحلیل پلان فرهنگسرا

پاورپوینت تحلیل و بررسی چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی،به همراه پلان ها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل و بررسی چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی،به همراه پلان ها و تصاویر

کد:W63

در این پروژه به نقد و بررسی چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی می پردازیم،اسامی این فرهنگسراها به شرح زیر می باشند:

1-مركز فرهنگي حيدر علي اف از ذاها حديد

مركز فرهنگي حيدر علي اف، از زاها حديد، به تازگي كامل شده است و در حال حاضر ميزبان نمايشگاه ” آذربايجان مينياتور” نمايشي از مدل هاي كوچكي از آثار بدوي معماري آذربايجان مي باشد. اين نمايشگاه جهت فراگيرسازي هدفي برگرفته از اداي احترام به فلسفه دموكراسي و قومي سازي ست كه مشخصه هاي اصلي اصلاحات سياسي و اقتصادي حيدر علي اف، سومين رئيس جمهور اين كشور در آذربايجان جديد و رهبر سابق آذربايجان شوروي بوده است.اين ساختمان در حال حاضر تبديل به عنصري مهم در سازماندهي اين منظر شهري گشته است؛ هم از لحاظ بصري با فرم موجدار و منحني هاي سفيد رنگش و هم از لحاظ فرهنگي با برنامه اي ثابت از نمايشگاه ها و سخنراني ها پيرامون تاريخ، پيچيدگي هاي زباني و تمدن هاي بي شماري كه فرهنگ كنوني آذربايجان را ساخته است.اين سازه ي زيبا شامل يك موزه، كتابخانه و مركز كنفرانس باكو، پايتخت جمهوري آذربايجان مي باشد و نقشي مهم در توسعه ي شهري اين سايت شهري را به عهده دارد و بنياني براي ساخت مجتمع هاي مسكوني، ادارات، هتل و يك مركز تجاري جديد در اطراف يك پلازاي جديد خواهد بود.

2- مرکز فرهنگی مسلمانان در چین

مرکز فرهنگی دا چانگ، در شهرستان خودمختار دا چنگ در کشور چین در سایتی به مساحت 35000 متر مربع واقع شده است. دولت محلی برآن بود که این پروژه، طرحی نمادین و بیان کننده ی فرهنگ خاص مردمان این منطقه باشد. شهرستان دا چانگ، تحت محاصره مسلمانان در نزدیکی پکن است، این مرکز نه تنها به عنوان یک مرکز تفریحی و سرگرمی بلکه فضایی برای احیای فرهنگ اسلامی و بهبود کیفیت زندگی تعریف شده است، بنابراین طراحی آن، چالش های زیادی را برای معمار پروژه به همراه داشت و بدون شک یکی از شاهکارهای معمار این پروژه می باشد.

3-فرهنگسرای حضرت زهرا (س)

فرهنگسرای بانو زهرا(س) شش طبقه می باشد که پنج طبقه بالای زمین و یک طبقه زیر زمین می باشد.طبقه زیرزمین شامل نگارخانه و سالن ورزشی می باشد،طبقه همکف شامل اداره کودک و نوجوان –خانه کودک –نمازخانه-ستاد طرح محله ما –نگهبانی-خدمات و نقلیه و تلفنخانه می باشد.طبقه اول شامل معاونت فرهنگی و هنری –امور فرهنگی گردشگری –مرکز سرود و موسیقی –تشکلهای مذهبی –ستاد اقامه نماز –سالن آمفی تئاتر و مدیریت ورزش می باشد.

4-فرهنگسرای نگارستان

محوطه باز فرهنگسرای نگارستان باغی سرسبز در مجاورت دو بنای تاریخی کاخ مرمر و کاخ نگارستان است که توسط دیوارهای نیم بسته آجری از خیابان های اطراف جدا شده است . درمیان باغ , آمفی تئاتر روبازی طراحی شده که اطراف آن را درختان قدیمی , باغچه ها و پیاده رو ها و جدید باغ فرا گرفته اند . ساختمان اصلی فرهنگسرا کاملا در دل زمین ساخته شده است . و به جز دو حیاط ورودی و پلکان دسترسی و نورگیر وسیع سرسرای میانی نمود خارجی دیگری ندارد . علاوه بر ساختمان اصلی , دو بخش کوچک دیگر نیز در اطراف بستر طرح وجود داشته است که در هنگام اجرا از ساخت آن ها صرف نظر شده است . این ساختمان پس از بهره برداری به عنوان موزه قرآنقرار گرفته است.

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل و بررسی چهار فرهنگسرای داخلی وخارجی،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:200
  • حجم فایل:12 مگابایت  
قیمت قبل از تخفیف 60000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی ،تحلیل چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی ،نمونه موردی چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی ،تحلیل چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی ،پلان چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی ،نمونه موردی چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی ،پلان چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی ،دانلود چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی،تحلیل چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی ،برنامه فیزیکی چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی ،ظوابط و استاندارد چهار فرهنگسرای داخلی و خارجی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا