تحلیل پلان و نمونه موردینمونه موردی و تحلیل پلان فرهنگسرا

پاورپوینت تحلیل و بررسی دو فرهنگسرای داخلی در تهران،به همراه پلان ها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل و بررسی دو فرهنگسرای داخلی در تهران،به همراه پلان ها و تصاویر

کد:W59

در این پروژه به نقد و بررسی دو نمونه فرهنگسرای داخلی در شهر تهران می پردازیم،اسامی این فرهنگسراها به شرح زیر می باشند:

1-فرهنگسرای شفق اثر کامران دیبا

فرهنگسرای‌ شفق یا دانشجو از بزرگ‌ترین فرهنگسراهای‌ تهران و ساخته شده در پارک بزرگ شفق است‌. در این فرهنگسرا‌ بخش‌های مختلفی از جمله آموزشی‌، تئاتر، نگارخانه دانشجو و کانون‌های دانشجویی فعال است‌.

ساختمان های داخلی آن طی سالهای ۱۳۴۵ تا ۱۳۴۸ توسط شهرداری تهران احداث شد. ابنیه داخل پارک محل استقرار واحدهای اداری و اجرائیات راهنمایی و رانندگی بوده تا اینکه شهرداری منطقه ۶ به منظور استفاده بهینه از این فضا، تصمیم به تغییر کاربری این مجموعه بعنوان فرهنگ‌سرا گرفت. به منظور عملی ساختن این تصمیم بازسازی ساختمان موجود از اردیبهشت ماه ۱۳۷۲ آغاز و پس از تکمیل عملیات آن، که ۱۸ ماه به طول انجامید، سر انجام در تاریخ ۱۹ مهرماه ۱۳۷۳ مقارن با سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) با عنوان فرهنگ سرای شفق تهران توسط جمعی از مسئولین وقت گشایش یافت.

فرهنگ سرای شفق تهران در پی هویتی شدن فرهنگ سراهای تهران در سال ۱۳۸۰ با هویت دانشجو به ” فرهنگ سرای دانشجو” تغییر نام داد و تا تیر ماه ۱۳۸۸ با این نام به فعالیت خود ادامه داد. از این تاریخ و در پی محلی شدن دوباره فرهنگ سراها این مجموعه به “فرهنگ سرای شفق” تغییر نام داد و هم اکنون با این نام مشغول به ارائه خدمات به شهروندان است.

2-فرهنگسرای خاوران

اين مجموعه به منظور پر کردن اوقات فراغت کودکان و جوانان جنوب شرقي تهران ساخته شده‌ که از مناطق محروم به حساب مي آيد.در حال حاضر، مجموعه فرهنگی تفریحی‌ جوان يکي از بزرگ‌ترين مراکز فرهنگي کشور محسوب مي‌شود.اولین گام احداث «فرهنگسرای‌ خاوران» در بهار سال۱۳۷۲، برداشته شد و از دوازدهم تیرماه سال۱۳۷۲، نیز شروع به کار کرد. این فرهنگسرا به منظور پر کردن اوقات فراغت کودکان و جوانان جنوب شرقی تهران ساخته شده‌ که از مناطق محروم شهر تهران به حساب می‌آید.منطقه خاوران از متراکم ترین و محروم ترین نقاط تهران به حساب می آمد که اهالی آن به هیچ فضای فرهنگی در محدوده سکونت خویش دسترسی نداشتند. فرهنگسرای خاوران با حدود 83000 مترمربع مساحت و 21000 مترمربع زیربنا، فضاهای فرهنگی منطقه و پیرامون آن را تامین کرده است.

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل و بررسی دو فرهنگسرای داخلی در تهران،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:105
  • حجم فایل:7 مگابایت  
قیمت قبل از تخفیف 60000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل دو فرهنگسرای داخلی در تهران ،تحلیل دو فرهنگسرای داخلی در تهران ،نمونه موردی دو فرهنگسرای داخلی در تهران ،تحلیل دو فرهنگسرای داخلی در تهران ،پلان دو فرهنگسرای داخلی در تهران ،نمونه موردی دو فرهنگسرای داخلی در تهران ،پلان دو فرهنگسرای داخلی در تهران ،دانلود دو فرهنگسرای داخلی در تهران،تحلیل دو فرهنگسرای داخلی در تهران ،برنامه فیزیکی دو فرهنگسرای داخلی در تهران ،ظوابط و استاندارد دو فرهنگسرای داخلی در تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا