تحلیل پلان و نمونه موردینمونه موردی و تحلیل پلان فرهنگسرا

پاورپوینت تحلیل و بررسی فرهنگسرای ولسبورگ آلمان اثر زاها حدید ،به همراه پلان ها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل و بررسی فرهنگسرای ولسبورگ آلمان اثر زاها حدید ،به همراه پلان ها و تصاویر

کد:W57

پروژه عبارت از یک مجموعه چند منظوره برای فعالیت های فرهنگی متنوع در شهر صنعتی ولفسبورگ است. این مرکز شامل کتابخانه عمومی شهر، خانه ای با درهای باز، انستیتوی آموزش بزرگسالان و مرکزی برای فعالیت های سرگرم کننده و پرکننده اوقات فراغت عموم می باشد. سایت پروژه مذکور از طرفی به میدان تالار شهر و از طرف دیگر به یک پارک عمومی محدود می گردد.مجموعه دارای دو ورودی می باشد. دسترسی کتابخانه، تالارهای سخنرانی و هال چند منظوره از طریق ورودی اصلی که در سمت میدان تالار شهر قرار دارد صورت می گیرد. ورودی فرعی که در سمت پارک قرار دارد، به بخش اداری، کتابخانه کودکان و مرکز جوانان منتهی می شود.

در کنار خیابان اصلی، مغازه ها و دفاتر کار، در سمت میدان تالار شهر، ورودی اصلی و تالارهای سخنرانی و در سمت پارک که از نظر صوتی آرام تر است، کتابخانه قرار گرفته است. این نحوه چیدمان، فضایی آرام و ساکت را در مرکز مجموعه پدیدی آورده است که از آن به عنوان هال چند منظوره در طبقه همکف و حیاط مرکزی روباز چند منظوره در طبقه بالا استفاده می شود.

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل و بررسی فرهنگسرای ولسبورگ آلمان اثر زاها حدید ،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:44
  • حجم فایل:7 مگابایت  
قیمت قبل از تخفیف 80000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل فرهنگسرای ولسبورگ آلمان اثر زاها حدید ،تحلیل فرهنگسرای ولسبورگ آلمان اثر زاها حدید ،نمونه موردی فرهنگسرای ولسبورگ آلمان اثر زاها حدید ،تحلیل فرهنگسرای ولسبورگ آلمان اثر زاها حدید ،پلان فرهنگسرای ولسبورگ آلمان اثر زاها حدید ،نمونه موردی فرهنگسرای ولسبورگ آلمان اثر زاها حدید ،پلان فرهنگسرای ولسبورگ آلمان اثر زاها حدید ،دانلود فرهنگسرای ولسبورگ آلمان اثر زاها حدید ،تحلیل فرهنگسرای ولسبورگ آلمان اثر زاها حدید ،برنامه فیزیکی فرهنگسرای ولسبورگ آلمان اثر زاها حدید ،ظوابط و استاندارد فرهنگسرای ولسبورگ آلمان اثر زاها حدید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا