تحلیل پلان و نمونه موردیتحلیل پلان دانشکدهتحلیل پلان دانشکده معماریتحلیل سایت پلان دانشگاهدیاگرام دانشگاهنقد و بررسی دانشگاهنمونه تطبیقی دانشکده معمارینمونه موردی دانشکده معمارینمونه موردی دانشکده معماری ایرانینمونه موردی دانشگاهنمونه موردی دانشگاه خارجینمونه موردی و تحلیل پلان دانشگاه

پاورپوینت تحلیل و بررسی دانشگاه برکلی،به همراه پلان ها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل و بررسی دانشگاه برکلی،به همراه پلان ها و تصاویر

کد:W43

این دانشگاه در سه سطح طراحی و ساخته شده است :

سطح اول :  Plinth ، در این سطح فضاهایی که به جهت نور و لرزش دارای حساسیت های بالاتری هستند،قرار دارند، که در سطح زیرین جانمایی شده اند.

سطح دوم : Breezeway ، این بخش از مجموعه در تراز همکف اجرا شده و ورودی اصلی و لابی مجموعه  در این تراز طراحی شده است . فضای اداری مشترک برای محققین اصلی، فضاهای مطالعه جهت محققین و تئوریسین ها و فضاهای بزرگ و کوچک برای کنفرانس های مشترک نیز در این سطح جانمایی شده است .

سطح سوم : Corona ، در این سطح از مجموعه ، آزمایشگاه ها و فضاهای آموزشی و فعالیت های مرتبط با نانوتکنولوژی در یک فرم پلانی مستطیل شکل جانمایی شده است .

در فضای خارجی بنا ، فضاهایی نیز برای جلسات جهت گفتمان محققین طراحی شده است .به گفته Suzanne Napier ، مسئول و مدیر استودیو تکنولوژی و علوم در سانفرانسیسکو، این مرکز با برنامه ریزی های خود ،تصمیم بر شکل گیری مرکزی تحقیقاتی برای همکاری های علمی و تعامل در داخل و خارج مجموعه در زمینه فعالیت خود می باشد .

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل و بررسی دانشگاه برکلی،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:48
  • حجم فایل:7 مگابایت  
قیمت قبل از تخفیف 80000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل دانشگاه برکلی،تحلیل و نمونه موردی دانشگاه برکلی،نمونه موردی دانشگاه برکلی،تحلیل دانشگاه برکلی،پلان دانشگاه برکلی،نمونه موردی دانشگاه برکلی،پلان دانشگاه برکلی،دانلود دانشگاه برکلی،تحلیل دانشگاه برکلی،برنامه فیزیکی دانشگاه برکلی،ظوابط و استاندارد دانشگاه برکلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا