نمونه موردی و تحلیل پلان موزهپاور پوینت نمونه موردی موزهپاورپوینت تحلیل موزهتحلیل پلان موزهتحلیل پلان و نمونه موردیتحلیل موزهدانلود پاورپوینت تحلیل موزهدانلود نمونه موردی موزهنقد و بررسی موزهنمونه تطبیقی موزهنمونه موردی موزهنمونه موردی موزه ایرانینمونه موردی موزه داخلی

پاورپوینت تحلیل و بررسی موزه تاریخ طبیعی ارومیه،به همراه پلان ها و تصاویر

پاورپوینت تحلیل و بررسی موزه تاریخ طبیعی ارومیه،به همراه پلان ها و تصاویر

کد:W18

موزه تاریخ طبیعی ارومیه یکی از بزرگترین موزه های طبیعی با مساحت ۵ هزار مترمربع است که دارای قسمت های مختلف پستانداران، پرندگان، خزندگان، اکوسيستم هاي آبي و هفت اقليم کشور و نيز سالن‌هاي جانبي همايش است. موزه تاریخ طبیعی ارومیه یکی از جاذبه‌های دیدنی این شهر است که بزرگترين موزه تاريخ طبيعي کشوربوده و در زميني به مساحت ۵هزارمترمربع و زيربناي ۳هزارو ۳۰۰مترمربع در ۴ طبقه احداث شده است .

موزه تاريخ طبيعي اروميه داراي سالن هاي تخصصي پستانداران، پرندگان، خزندگان، اکوسيستم هاي آبي و هفت اقليم کشور و نيز سالن‌هاي جانبي همايش، کتابخانه و نمايشگاه عکس است.

این موزه در ورودی شهر زیبای ارومیه و در مجاورت رودخانه شهرچایی به بهره برداری رسید که به راحتی در دسترس بازدید کنندگان بوده و فرصت و بستر مناسبی برای فعالیت علمی و پژوهشی متخصصین و محققان فراهم آورده است.

آموزش شناخت محيط زيست و اجزاي تشکيل دهنده آن، آشنايي با تنوع زيستي، جبران عدم دستيابي مردم به مناطق محيط زيست و مشاهده حيات وحش استان از نزديک ازاهداف راه اندازي اين موزه است.

با توجه به وجود تنوع اقلیمی گسترده در کشور که به عنوان “هفت اقلیم” از آن یاد می شود ، گونه های مختلف جانوری را در این موزه به نمایش عموم گذاشته شده است.

آذربایجان غربی، از شاخص ترین استانهای کشور از لحاظ پارامترهای مختلف زیست محیطی بوده و از شرایط اقلیمی خاصی برخوردار است که می توان در شمال استان از اکوسیستم بیابانی و مقوله شن‌های روان و در جنوب استان به اقلیم کوهستانی و جنگلهای بلوط و … اشاره کرد که مابین این دو اقلیم و اکوسیستم، رویداد های بسیار متنوع و خاص زیست محیطی روی می دهد که در این موزه به نمایش در آمده است.

 

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل و بررسی موزه تاریخ طبیعی ارومیه،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:40
  • حجم فایل:6 مگابایت  
قیمت قبل از تخفیف 80000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل موزه تاریخ طبیعی ارومیه،تحلیل موزه تاریخ طبیعی ارومیه ،نمونه موردی موزه تاریخ طبیعی ارومیه،تحلیل موزه تاریخ طبیعی ارومیه،پلان موزه تاریخ طبیعی ارومیه،تحلیل موزه تاریخ طبیعی ارومیه،نمونه موزه تاریخ طبیعی ارومیه،پلان موزه تاریخ طبیعی ارومیه،دانلود موزه تاریخ طبیعی ارومیه،تحلیل موزه تاریخ طبیعی ارومیه،برنامه فیزیکی موزه تاریخ طبیعی ارومیه ،ظوابط و استاندارد موزه تاریخ طبیعی ارومیه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا