رساله معماری همراه با نقشه

دانلود رساله طراحی فرودگاه بین‌المللی +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دانلود رساله طراحی فرودگاه بین‌المللی +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :E 60

چکیده:

فرودگاهها از با ارزش ترین زیر ساخت های جوامع پیشرفته محسوب می شوند و به دلیل برخورداری از پتانسیل های مختلفمانند احتساب شدن به عنوان گره های ارتباطی در رشد اقتصادی کشورها و ایجاد توسعه پایدار نقش مهمی دارد. وجود یکفرودگاه بین المللی مناسب شرط اولیه ای برای ورود مسافران خارجی، توسعه جهانگردی، رفت و آمدهای اقتصادی و صنعتیدر هر شهر است. بنابراین توجه به طراحی یک فرودگاه بین المللی متناسب با نیازهای مذکور از نیازهای ضروری در هر شهراست. در این میان شهر تهران به عنوان پایتخت ایران نیازمند فرودگاه بین المللی مناسب برای ایجاد ارتباطات بین کشورهای منطقه و جذب سرمایه های خارجی است. اگرچه هم اکنون فرودگاه امام دارای یک ترمینال بین المللی است،اما این ترمینال، فاقد کیفیت های مناسبی است. این پایان نامه با هدف شناسایی ویژگی های مناسب برای طرح فرودگاه بینالمللی به طراحی ترمینال بین المللی  می پردازد. بر این اساس ابتدا به شناخت ضوابط و زیر فضاهای موضوع طراحی پرداخته و در مرحله بعد به بررسی ویژگی های محیطی شهر تهران پرداخته می گردد. نهایتاً بر اساس راهکارهای ارائه شده بر اساس مطالعات اقدام به طراحی می گردد. به عنوان نتایج اصلی این تحقیق می تونا گفت که استفاده از شرایط محیطی تهران  عامل مهمی برای طراحی است که طراحی مناسب می تواند باعث پایداری فرودگاه گردد.

کلمات کلیدی:دانلود رساله طراحی فرودگاه بین‌المللی ،دانلود پایان نامه طراحی فرودگاه بین‌المللی ،دانلود رساله معماری

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود رساله طراحی فرودگاه بین‌المللی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:178
  • حجم فایل:22مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.

 


نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 رساله طراحی فرودگاه بین‌المللی، طراحی طراحی فرودگاه بین‌المللی,دانلود طراحی فرودگاه بین‌المللی، رساله طراحی فرودگاه بین‌المللی، پایان نامه طراحی فرودگاه بین‌المللی، رساله طراحی فرودگاه بین‌المللی، پروپوزال طراحی فرودگاه بین‌المللی،برنامه فیزیکی طراحی فرودگاه بین‌المللی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا