رساله معماری همراه با نقشه

دانلود رساله مجموعه اکوتوریسمی-اقامتی +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دانلود رساله مجموعه اکوتوریسمی-اقامتی +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :E 46

چکیده:

کره زمین شامل مناطق زیست اقلیمی متنوعی است که با دوری و نزدیکی از خورشید و چرخش به دور آن ایجاد شده اند. یکی از این مناطق اقلیمی، مناطق اقلیمی بیابانی و کویری است که در کشور ما نیز نزدیک به 3/4 مناطق آن در محدوده گرم و خشک قرار دارد و ثلث مساحت آن کاملا کویری است. به همین دلیل توجه به شرایط زیستی –سکونتی در این مناطق و معماری همساز با اقلیم این مناطق از اهداف این رساله است.از موارد مهم دیگر مورد توجه دراین رساله، نوع معماری مطابق با بستر این منطقه و یا به نوعی معماری بوم گرا(معماری پایدار)است.برای القا فرهنگ نو سکونت دراین مناطق نیز قشر خاصی از انسانها(توریست) را دعوت به اقامت در این اقلیم می کنیم که این موضوع تاثیر مثبت و رو به رشد در جهت همسازی و همزیستی با بستر کویر دارد.این پژوهش قابلیت بسط به اکثر مناطق گرم و خشک کشورمان را دارد و اصول معماری استفاده شده را می توان به عنوان یک الگوی ساختاری دراین مناطق تعریف کرد.

کلمات کلیدی:دانلود رساله مجموعه اکوتوریسمی-اقامتی ،دانلود پایان نامه مجموعه اکوتوریسمی-اقامتی ،دانلود رساله معماری

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: دانلود رساله مجموعه اکوتوریسمی-اقامتی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:137
  • حجم فایل:25مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 رساله مجموعه اکوتوریسمی-اقامتی، طراحی مجموعه اکوتوریسمی-اقامتی,دانلود مجموعه اکوتوریسمی-اقامتی، رساله مجموعه اکوتوریسمی-اقامتی، پایان نامه مجموعه اکوتوریسمی-اقامتی، رساله مجموعه اکوتوریسمی-اقامتی، پروپوزال مجموعه اکوتوریسمی-اقامتی،برنامه فیزیکی مجموعه اکوتوریسمی-اقامتی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا