رساله معماری همراه با نقشه

دانلود رساله مجتمع مسکونی با رویکرد سرزندگی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دانلود رساله مجتمع مسکونی با رویکرد سرزندگی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :E 35

چکیده:

تامين سرپناه در هر برهه از تاريخ همواره دغدغه اصلي انسان بوده است.در عصر اخير نيز با ارتقا توانمندي هاي بشر و رشد فزاينده ي تقاضاي سرپناه در اثر افزايش جمعيت، حجم ساخت و ساز مسکن به بيشينه خود رسيده ودر توده ي ساخت وساز شهري حجيم ترين کالبد را مسکن به خود اختصاص داده است. در اين حجم انبوه ساخت و ساز، مسکن با در نظر گرفتن عملکردهاي چندگانه و با رويکردهاي متفاوت براي اقشار مختلف جامعه ساخته شده و قابل عرضه مي باشد.لکن بسيار مبرهن است که اقشار کم درآمد جامعه بيشترين فراواني جمعيت را به خود اختصاص داده است.از همين رو تامين مسکن مناسب براي اين قشر از جامعه از مهم ترين و اصلي ترين دغدغه هاي هر دولت مي باشد. در اين رساله با بررسي شرايط زندگي و درآمد و نيز سطح معيشت و آداب خاص محلي به الگويي دست يافته ايم که بر اساس آن در گام نخست توسط راهکارهاي معماري الگوي مسکن مناسب طراحي گرديده و در پردازش بعدي نوع مصالح ساختمان بر اساس حداقل ميزان هزينه مورد بررسي وتوجه واقع گرديده است. به همين منظور و براي پياده سازي اين الگو سايتي در مرکز شهر و منطقه اي نزديک به عناصر شهری انتخاب و با توجه به رويکرد اين پژوهش و ضمن توجه خاص به پارامترهاي زيستي، اقليمي و فرهنگي اهداف مورد نظر تحت بررسي قرار گرفت. اميد است دستاوردهاي اين پژوهش که با توجه به ويژگي هاي ياد شده تدوين گرديده گامي موثر در ساماندهي اين قشر از مردم سرزمينم برداشته و مورد توجه اساتيد محترم قرار گيرد.

کلمات کلیدی:دانلود رساله مجتمع فرهنگی آموزشی ،دانلود پایان نامه مجتمع فرهنگی آموزشی ،دانلود رساله معماری

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله مجتمع مسکونی با رویکرد سرزندگی +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:132
  • حجم فایل:20 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 رساله مجتمع مسکونی با رویکرد سرزندگی، طراحی مجتمع مسکونی با رویکرد سرزندگی,دانلود مجتمع مسکونی با رویکرد سرزندگی، رساله مجتمع مسکونی با رویکرد سرزندگی، پایان نامه مجتمع مسکونی با رویکرد سرزندگی، رساله مجتمع مسکونی با رویکرد سرزندگی ، پروپوزالمجتمع مسکونی با رویکرد سرزندگی،برنامه فیزیکی مجتمع مسکونی با رویکرد سرزندگی


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا