رساله معماری همراه با نقشه

دانلود رساله مجتمع فرهنگی آموزشی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دانلود رساله مجتمع فرهنگی آموزشی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :E 34

چکیده:

آنچه در این تحقیق مورد بررسی قرارگرفته ابتدا مطالعات پایه در مورد فرهنگ ، جوانان ، تفریح ، ورزش و تاثیر آنها بر جامعه وتعیین رویکرد های کلی پروژه وسپس مطالعات تکمیلی فضا های مورد نیاز می باشد، که بتواند عملکرد های لازم را برای ایجاد مجموعه ای با شرایط نامبرده را ایجاد نماید.در واقع هدف کلی ، شناخت نیاز ها , ابزار ها و رفتار های مناسب است که به کمک آنها الگو ها و ساختار کلی طرح استخراج شود. آنچه حاصل این روند خواهد بود، طرح ساختاری کلی از یک مجتمع فرهنگی _ آموزشی برای پاسخگویی به نیازهای جسمی وجنبه های عاطفی و روحی آنها است .البته ، نگاهی به شهر تهران و مشاهده کمبود هایی برای چنین مجموعه هایی حتی در مقیاس محله تا مقیاس شهری وانتخاب یک سایت مناسب می تواند خود کمکی برای تصمیم گیری و اتخاذ روش وبرنامه های طراحی باشد، البته جنبه های آموزشی ، خود نوعی تفریح و گذراندن مناسب اوقات فراغت برای جوانان بهمراه خواهد داشت .در نتیجه یک مجموعه فر هنگی – آموزشی با توجه به موارد بیان شده خود به تنهایی باید نشان دهنده عملکردها و پاسخگوی نیاز های پیش بینی شده باشد . و برای رسیدن به این موضوع با بررسی تمام موارد ، به انتخاب شیوه طراحی مناسب و انتخاب درست نوع فضا ها و در کنار آن بنا ها می پردازیم تا بتوانیم آنچه را شایسته جوانان و مخصوصا فرهنگ ماست را به وجود آوریم .

کلمات کلیدی:دانلود رساله مجتمع فرهنگی آموزشی +،دانلود پایان نامه مجتمع فرهنگی آموزشی +، دانلود رساله معماری

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله مجتمع فرهنگی آموزشی +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:131
  • حجم فایل:20 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 رساله مجتمع فرهنگی آموزشی، طراحی مجتمع فرهنگی آموزشی,دانلود مجتمع فرهنگی آموزشی، رساله مجتمع فرهنگی آموزشی، پایان نامه مجتمع فرهنگی آموزشی، رساله مجتمع فرهنگی آموزشی ، پروپوزال مجتمع فرهنگی آموزشی


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا