رساله معماری همراه با نقشه

دانلود رساله مرکز تجاري – تفريحي +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دانلود رساله مرکز تجاري – تفريحي +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :E 31

چکیده:

ساخت مراکز منطقه اي خريد جهت دادن خدمات براي حومه نشينان شهرهاي بزرگ در آمريکا آغاز شد. که اين مراکز خريد به عنوان يکي از کالبدی از معماري شهري در عصر جديد است. چرا که انسان ها نياز به صرفه جويي در وقت به هنگام خريد داشته و علاوه بر آن مي خواهند جنس خود را ارزانتر و آزادانه تر انتخاب نمايند. اکثر معماران در پروژه هاي خود به خريد به عنوان يک تفريح توجه کرده و حتي امکانات و تسهيلات لازم تفريحي در مراکز خريد را فراهم آورده اند. در پروژه حاضر سعي شده است تا در طراحي از اصول و احکام دريافت شده از سه بخش عمده يعني : ‎۱. مباني نظري معماري ‎۲. اصول و احکام طراحي مراکز خريد ‎۳. مکان طرح، استفاده شود. مباني نظري طرح به انسان و نيازهاي او، مکان و مولفه هاي ايجاد کننده حس مکان در مراکز خريد و آيتم هاي طراحي يک مکان خوب در مقياس بلوک و خود ساختمان، اشاره مي کند. اصول و احکام طراحي مراکز خريد به معيارهاي انتخاب سايت و اصول برنامه ريزي سايت پلان مراکز خريد و اصول طراحي مال هاي پياده اشاره مي کند که در کنار اين به شکل (سازماندهي فضايي) و محتوا (برنامه فيزيکي و …) اشاره شده است. در مکان طرح نيز به تجزيه سايت در سه سطح ‎۱. طبيعي ‎۲. مصنوع ‎۳. ديد و منظر، پرداخته شده است. که در نهايت همانطور که گفته شد از ترکيب اصول و احکام بدست آمده از اين سه بخش بعلاوه توجه به کيفيات فضايي در نمونه کارهاي معماري به طرح نهايي رسيده ايم.

کلمات کلیدی:دانلود طراحي مرکز تجاري – تفريحي +،دانلود رساله مرکز تجاري – تفريحي +، دانلود رساله معماری

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله مرکز تجاري – تفريحي +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:132
  • حجم فایل:20 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 رساله مرکز تجاري – تفريحي , پروپوزال مرکز تجاري – تفريحي، طراحی مرکز تجاري – تفريحي, برنامه فیزیکی مرکز تجاري – تفريحي,دانلود مرکز تجاري – تفريحي،دانلود مرکز تجاري – تفريحي، رساله مرکز تجاري – تفريحي، پایان نامه مرکز تجاري – تفريحي، رساله مرکز تجاري – تفريحي ، طراحی مرکز تجاري – تفريحي


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا