رساله معماری همراه با نقشه

دانلود رساله مجموعه فرهنگی و مذهبی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

دانلود رساله مجموعه فرهنگی و مذهبی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :E 30

چکیده:

گذار تاریخی از دوران اندیشه سنتی به مدرن باعث ایجاد تغییراتی قابل توجه در اعتقادات اقشار مختلف جوامع به خصوص جوانان و تنوع افکار و ایده های آنها در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و دینی شده است که متاسفانه نتیجه حاصل در برخی موارد کمرنگ شدن اعتقادات مذهبی جامعه بوده که خود، ریشه اصلی بسیاری از ناهنجاری ها و اختلافات نیز شناخته شده است. نگاهی گذرا به وضعیت حال و گذشته استفاده از مراکز مذهبی و گستره سنی استتفاده کنندگان از این فضاها نشانگر کاهش میزان استفاده از فضاهای مذهبی در نسل جوان بوده که در صورت ادامه این روند مشکلات جدی فرهنگی و دینی در نسل آینده اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. از طرفی با توجه به تاثیر معماری به عنوان سازنده و شکل دهنده فضا بر منش و رفتار استفاده کنندگان به نظر می رسد می توان با استفاده از این ابزار، اقشار مختلف جامعه خصوصا جوانان را به افزایش تعاملات اجتماعی – دینی ترغیب کرد. در این راستا می بایست با تامل بیشتر بر مذهب و فرهنگ و روابط بین آن دو، تاثیراتی که بر افکار و اذهان عمومی می گذارد را بررسی نموده، فضاهایی طرحریزی و ایجاد گردد که بتواند با اهداف مشخص راه حلی برای رفع معضلات موجود باشد.این پژوهش با این فرض پیش رفت که ساخت فضاهای عمومی و جمعی شهری به خصوص مراکز مذهبی- فرهنگی به عنوان راهکاریست جهت غلبه بر مشکلات اجتماعی به طوریکه باعث تعاملات بیشتر بین شهروندان شده و بدین طریق می توان به تقویت بعد مذهبی و فرهنگی افراد پرداخت.برای آزمون فرضیه، شهرستان ساری به عنوان نمونه موردی انتخاب شده و روش تحقیق میدانی مورد استفاده قرار گرفت. در نهایت پس از تجزیه و تحلیل متغیرهای پژوهش می توان گفت که مرکز فرهنگی- مذهبی می تواند با راهکارهایی منجر به جذب بیشتر افراد شده و به دنبال آن بستری را جهت افزایش تعاملات اجتماعی شهروندان فراهم نماید. همچنین نتایج حاکی از ترجیحات شناخت رویکردها و تعاریف ذهنی مردم از کارکردهای یک مجموعه فرهنگی- مذهبی بروز، امکان طراحی مجموعه ای کارا با میزان حضور بالای مردم را فراهم خواهد کرد.

کلمات کلیدی:دانلود طراحي رساله مجموعه فرهنگی و مذهبی+،دانلود رساله مجموعه فرهنگی و مذهبی+، دانلود رساله معماری

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله مجموعه فرهنگی و مذهبی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:165
  • حجم فایل:20 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 رساله مجموعه فرهنگی و مذهبی , پروپوزال مجموعه فرهنگی و مذهبی، طراحی مجموعه فرهنگی و مذهبی, برنامه فیزیکی مجموعه فرهنگی و مذهبی,دانلود مجموعه فرهنگی و مذهبی،دانلود مجتمع مجموعه فرهنگی و مذهبی ، رساله مجموعه فرهنگی و مذهبی، پایان نامه مجموعه فرهنگی و مذهبی، رساله مجموعه فرهنگی و مذهبی ، طراحی مجموعه فرهنگی و مذهبی


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا