رساله معماری همراه با نقشه

رساله دانشکده موسیقی و معماری+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

رساله دانشکده موسیقی و معماری+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

کد محصول :E 28

چکیده:

با توجه به اینکه موسیقی، هنری محض و انتزاعی است و معماری هنری کاربردی که علاوه بر تأمین نیازهای جسمی انسان می تواند نیازهای روحی او را نیز پاسخگو باشد و معانی متعالی ای را انتقال دهد؛ بنابراین استفاده از قابلیت و ویژگی های موسیقی در فرآیند آفرینش فضای معماری می تواند معمار آشنا با موسیقی را در جهت دستیابی به فضاهای با کیفیت یاری رساند.
چگونگی استفاده از قابلیت های موسیقی در فرآیند طراحی معماری، دغدغه اصلی این رساله می باشد که سعی می شود تعمیق و کاوش در مورد آن در قالب طراحی مجموعه ای با عنوان دانشکده موسیقی و معماری”- که بهانه ای است برای یک تجربه و فرآیند طراحی آن محقق شود.
به منظور ادراک ارتباط بین بخش های مختلف رساله و انسجام بیشتر آنها، مباحث این رساله در قالب روایت یک ضیافت نقل خواهد شد، ضیافتی که در آن معماری میزبان موسیقی می باشد و معمار آشنا به موسیقی، پرده خوان این ضیافت.
این ضیافت در هفت پرده تنظیم شده است، به این ترتیب که بعد از مقدمه، در پرده اول، معرفی میزبان (معماری) و میهمان(موسیقی) و خاستگاه این دو (هنر) صورت می گیرد. در پرده دوم به بررسی اشتراکات و افتراقات معماری و موسیقی پرداخته می شود. پرده سوم، گزارش همکاری قبلی موسیقی با معماری و بررسی مصادیق را در بر دارد. در پرده چهارم، مقدمات همکاری معماری و موسیقی برای طراحی دانشکده موسیقی یزد، چیده می شود. در پرده پنجم و ششم به ترتیب، فرآیند طراحی و تبیین طرح نهایی نقل می شود و پرده هفتم، جمع بندی و نتیجه گیری را در بر دارد.

کلمات کلیدی:دانلود طراحي رساله دانشکده موسیقی و معماری+،دانلود رساله دانشکده موسیقی و معماری+، دانلود رساله معماری

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله دانشکده موسیقی و معماری+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:149
  • حجم فایل:20 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 رساله دانشکده موسیقی و معماری , پروپوزال دانشکده موسیقی و معماری، طراحی دانشکده موسیقی و معماری, برنامه فیزیکی دانشکده موسیقی و معماری,دانلود دانشکده موسیقی و معماری،دانلود دانشکده موسیقی و معماری ، رساله دانشکده موسیقی و معماری، مجموعه دانشکده موسیقی و معماری، رساله دانشکده موسیقی و معماری ، طراحی دانشکده موسیقی و معماری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا