رساله معماری همراه با نقشه

رساله طراحی فرودگاه+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

رساله طراحی فرودگاه

کد محصول :E 21

چکیده:

امروزه طراحي فرودگاه ها ، ترمينال هاي مسافربري بين شهري و ايستگاه هاي قطار از لحاظ  روانشناسي داراي اهميت ويژه اي مي باشند ، به عنوان مثال فردي را در نظر بگيريد که قصد سفر به کشوري بيگانه و يا شهري دور به مدت چندين سال را دارد و يا فردي که مدت زيادي از وطن و شهر خود دور بوده و بعد از سال ها به زادگاهش بازگشته است ، طبيعتا هر کدام از اين افراد از لحاظ رواني داراي حالت هاي متفاوتي هستند. اينجاست که نقش معماران در طراحي چنين فضاهايي پر رنگ شده و توجه به مسايل روانشناختي در طراحي اين قبيل مکان ها بسيار مهم جلوه مي نمايد از اين رو بسياري از کشورها جهت طراحي فرودگاه ها و … از معماران برجسته جهان بهره مي گيرند .در دنياي امروز که هر روزه به سرعت زندگي افزوده مي شود حل مسائل مربوط حمل و نقل سريع و بي دغدغه را مي توان کانون توجه همه اشخاص مرتبط با اين سرعت دانست. حال فرودگاهها که نقش اساسي در همه ابعاد حمل و نقل دارند وظايف سنگيني را بر دوش دارند تا بتوانند به بهترين نحوه کالاها و اشخاص را در پرتو حضور هواپيما به مقاصد مورد نظر برساند.مسافر، فرودگاه و هواپيما هر سه نيازمند يکديگرند تا بتوانند چرخه اي مطلوب که رسيدن به هدف نهايي يعني حمل و نقل ايمن و سريع است دست يابند. جايگاه و نقش حمل و نقل در ابعاد مختلف سياسي اجتماعي و اقتصادي در جوامع امروزي به ويژه کشورهاي در حال توسعه بر کسي پوشيده نيست و فرودگاه در کنار مابقي پايانه ها از حساس ترين بازيگران اين نقش هستند.

کلمات کلیدی:دانلود فرودگاه،دانلود رساله فرودگاه ،طراحی فرودگاه

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله فرودگاه+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:190
  • حجم فایل:20 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 رساله فرودگاه , پروپوزال فرودگاه، طراحی فرودگاه, برنامه فیزیکی فرودگاه ,دانلود فرودگاه،دانلود فرودگاه ، رساله فرودگاه ، طراحی فرودگاه ، رساله فرودگاه ، طراحی فرودگاه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا