رساله معماری همراه با نقشه

رساله طراحی باغ موزه هنر +نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

 رساله طراحی باغ موزه هنر

کد محصول :E 17

چکیده:

امروزه موزه‌ها گرایش به برنامه‌ای پیچیده‌تر دارند و حیطه فعالیتشان انواع عملکردهارا در بر میگیرد. پیشرفت تکنولوژی، ایجاد تغییرات بنیادین محتوایی و مفهومی در موزه ها و ترویج معماری پایدار و معماری سبز، به ضرورت تغییر در اصول ساختاری، عملکردی و فضایی موزه‌ها منجر شده است. در این پژوهش علمی سعی برآن بوده تا به بررسی و تطبیق قواعد و معیارهای معماری پایدار با خصوصیات کالبدی و فضایی موزه پرداخته و با تجزیه و تحلیل یافته‌ها، به مجموعه‌ای از استراتژی‌ها و راهکارهای طراحی یک باغ موزه دست پیدا کنیم. بنا به دلایل گوناگون استقبال از چنین مکانهایی اغلب از طریق گروه‌های خاص و به منظور اهدافی خاص صورت می‌پذیرد، لذا در اغلب موارد، موزه ها به لحاظ درآمد ناچیز و قادر به تامین هزینه‌های جاری خود نمی باشند. از سوی دیگر ارتقاء فرهنگی که یکی از اهداف چنین مکانهایی تلقی می گردد، به حداقل کاهش یافته است. در این رابطه می توان به عللی اشاره نمود که موجب کاهش قابلیت محیط مورد نظر در تامین نیازهای مذکور می گردند این موارد و علل به قرار زیر است: مکان قرارگیری موزه ها، نحوه دسترسی، همجواریها و رابطه فرم با محیط کالبدی اطراف است. کلمات کلیدی: موزه، بازدید کنندگان، اقتصاد ، مکان قرارگیری،فرم .لذا  ساختار کلی رساله نیز منطبق با همین مطالعات و روند دستیابی به طرح شکل گرفت که کلیات مطالعات، مبانی نظری طراحی، تدوین ضوابط و برنامه فیزیکی، نمونه های موردی و آنالیز سایت در چارچوب کلی رساله فهرست شده اند و در فصل آخر نیز پروسه دستیابی به طرح توضیح داده شده است.

کلمات کلیدی:دانلود باغ موزه هنر،دانلود باغ موزه هنر ،طراحی باغ موزه هنر

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله باغ موزه هنر+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:212
  • حجم فایل:20 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 رساله باغ موزه هنر , پروپوزال باغ موزه هنر، طراحی باغ موزه هنر,باغ موزه هنر, برنامه فیزیکی باغ موزه هنر,دانلود باغ موزه هنر،دانلود باغ موزه هنر ،رساله باغ موزه هنر، رساله باغ موزه هنر ، طراحی باغ موزه هنر، رساله باغ موزه هنر، رساله باغ موزه هنر ، طراحی باغ موزه هنر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا