رساله معماری همراه با نقشه

رساله دهکده روانی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

 رساله دهکده روانی

کد محصول :E 16

چکیده:

هنگامیکه صحبت از بیماری‌های روانی به میان می‌آید، از دو زاویه متفاوت با این موضوع برخورد می‌شود: 1 – علت بروز ناهنجاری‌ها 2 – طرق درمان ناهنجاری‌ها در این راستا با توجه به سابقه طراحی اماکن درمان آسیب‌های روانی در ایران و نیاز به بازنگری بر این مقوله، طراحی موضوع فوق‌الذکر هدف ارائه پایان‌نامه تحصیلی قرار گرفته است . بیمارستان روانی در کشور ما موضوعی تازه برای طراحی محسوب می‌شود. هیچگاه تلاش کاملی برای مطالعه و طراحی این کاربردی توسط متخصصان داخلی صورت نگرفته بود. طرح‌هایی که سابق بر این نیز به مرحله عمل درآمده‌اند با وجود گستردگی طرح و پرسنل اجرایی آن بدور از واقع‌بینی لازم پذیرفته‌اند و همین مساله عدم دستیابی به نتایج مورد نظر را به دنبال داشته است . به علاوه مشاهده می‌شود که با وجود گذشت سال‌ها از زمان و مردود شناخته شدن بسیاری از اصول به کار گرفته شده در طراحی فضاهای روان‌درمانی، کماکان شاهد استفاده از آن‌ها می‌باشیم. اقدام به جمع‌آوری اطلاعات جدید، اولین قدم در طراحی بیمارستان روان‌درمانی بود. در این بخش اطلاعات گسترده‌ای شامل اطلاعات فنی ومدیریتی، عکس و جزوه گردآوری شد که نقطه شروع مناسبی برای طراحی بیمارستان روان‌درمانی محسوب می‌شد. همزمان با آن‌گونه‌های متفاوت آسیب‌های روانی بررسی و تعیین شدند. این بخش از مطالعات با استفاده از منابع مکتوب و راهنمایی متخصصین انجام پذیرفته است .

کلمات کلیدی:دانلود دهکده روانی،دانلود دهکده روانی ،طراحی دهکده روانی

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله دهکده روانی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:272
  • حجم فایل:20 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 رساله دهکده روانی , پروپوزال دهکده روانی، طراحی دهکده روانی,دهکده روانی, برنامه فیزیکی دهکده روانی,دانلود دهکده روانی،دانلود دهکده روانی ،رساله دهکده روانی، رساله دهکده روانی ، طراحی دهکده روانی، رساله دهکده روانی، رساله دهکده روانی ، طراحی دهکده روانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا