رساله معماری همراه با نقشه

رساله بیمارستان فوق تخصصی کودکان+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

بیمارستان تخصصی زنان

کد محصول :E 15

چکیده:

بیمارستان فوق تخصصی کودکان مکانی است برای پاسخگویی به نیازهای درمانی ، روحی و جسمی کودکان ، حمایت و آموزش والدین و آموزش به پزشکانی که در زمینه اطفال تخصص می گیرند. با توجه به وسعت و جمعیت شهر تهران این منطقه به عنوان دومین مرکز برای احداث چنین بیمارستانی انتخاب شده و شهرستانهای اطراف را تحت پوشش قرار می دهد . نیازها و شرایط جسمی و روحی خاص کودکان ، امکانات و شرایط خاصی را می طلبد که این بیمارستان را از سایر بیمارستانها متمایز می کند . دراین بیمارستان بیماران کودکان 14-0 سال هستند و به سه گروه سنی تقسیم می شوند . همچنین این بنا یک بیمارستان آموزشی است و دانشجویان عمده آن پزشکانی هستند که در مقطع تخصص یا فوق تخصص اطفال تحصیل می کنند. کادر تخصصی آن نیز از پزشکان متخصص اطفال در گرایشهای مختلف تشکیل شده است .چند نکته وجود دارد که ضرورت انجام این طرح را روشن می کند و بیانگر اعتبارات بیرونی آن است . اول اینکه به علت نیازهای خاص کودکان تلاش در رسیدن به یک معماری ویژه در بیمارستان کودکان ضروری است .همچنین با توجه به کمبودها و محاسبات مربوطه به تختهای بیمارستانی در سطوح مختلف دیده می شود که اغلب شهرستانها از نظردارابودن تختهای درمانی تخصصی علی الخصوص برای کودکان ضعیف هستند . موضوع قابل توجه دیگر این است که درسالهای اخیر آموزش عالی تمایل دارد مضمون و محتوی تحقیقات و پروژه های دانشجویان کارشناسی ارشد معماری و شهرسازی را به مباحث تخصصی سوق دهد .

کلمات کلیدی:دانلود بیمارستان فوق تخصصی کودکان،دانلود بیمارستان فوق تخصصی کودکان ،طراحی بیمارستان فوق تخصصی کودکان

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله بیمارستان فوق تخصصی کودکان+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:160
  • حجم فایل:20 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 رساله بیمارستان فوق تخصصی کودکان , پروپوزال بیمارستان فوق تخصصی کودکان، طراحی بیمارستان فوق تخصصی کودکان,بیمارستانبیمارستان فوق تخصصی کودکان, برنامه فیزیکی بیمارستان فوق تخصصی کودکان,دانلود بیمارستان فوق تخصصی کودکان،دانلود بیمارستان فوق تخصصی کودکان ،رساله بیمارستان فوق تخصصی کودکان، رساله بیمارستان فوق تخصصی کودکان ، طراحی بیمارستان فوق تخصصی کودکان، رساله ببیمارستان فوق تخصصی کودکان، رساله بیمارستان فوق تخصصی کودکان ، طراحی بیمارستان فوق تخصصی کودکان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا