رساله معماری همراه با نقشه

رساله طراحی باغ موزه نگارگری+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

رساله طراحی باغ موزه نگارگری

کد محصول :E 5

چکیده:

امروزه موزه‌ها گرایش به برنامه‌ای پیچیده‌تر دارند و حیطه فعالیتشان انواع عملکردهارا در بر میگیرد.باغ ایرانی یکی از نمودهای تجسم باور ایرانیان از بهشت موعود می‌باشد. گونه‌های مختلف هنر ایرانی بعد از اسلام؛ توجه خاصی به بازنمایی باغ ایرانی داشته‌اند. دو حوزه‌ای که به وفور به این امر پرداخته‌اند قالی و نگارگری ایرانی است. بنابر این در پژوهش حاضر سعی بر آن شده است که با مطالعه و تعمق در سنت و آیین اسلامی ایرانی به مفاهیم نهفته در آنها پی برده و در پی آن به رهیافتی نوگرا با تکیه بر گذشته جهت طرح معماری باغ موزه نگارگری ایران دست یابیم که هم مورد پذیرش برای مخاطبین خاص هنر باشد و هم عامه مردم را به خویش فرا خواند و در پس آن با ایجاد فضای مناسب جهت بحث و گفتگو، امکان فهم بهتر وسپس تداوم مفاهیم فرهنگ و هنر اسلامی ایران میسر گردد. لذا  ساختار کلی رساله نیز منطبق با همین مطالعات و روند دستیابی به طرح شکل گرفت که کلیات مطالعات، مبانی نظری طراحی، تدوین ضوابط و برنامه فیزیکی، نمونه های موردی و آنالیز سایت در چارچوب کلی رساله فهرست شده اند و در فصل آخر نیز پروسه دستیابی به طرح توضیح داده شده است.

کلمات کلیدی:دانلود باغ موزه نگارگری،دانلود باغ موزه نگارگری ،باغ موزه نگارگری

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله باغ موزه نگارگری+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:232
  • حجم فایل:20 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

رساله باغ موزه نگارگری , پروپوزال باغ موزه نگارگری، طراحی باغ موزه نگارگری,مطالعات باغ موزه نگارگری, برنامه فیزیکی باغ موزه نگارگری ,دانلود باغ موزه نگارگری،دانلود باغ موزه نگارگری،رساله باغ موزه نگارگری، رساله باغ موزه نگارگری، باغ موزه نگارگری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا