رساله معماری همراه با نقشه

رساله طراحی باغ شعر و ادب پارسی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

رساله طراحی باغ شعر و ادب پارسی

کد محصول :E 3

چکیده:

نام ایران و ایرانی همیشه با شعر همراه بوده و ایرانیان همواره علاقه خاصی به ادبیات داشته اند. ، نیاز به احداث مرکزی برای عموم ادب پروران و ادب دوستان را دو چندان می کند. این احساس نیاز سبب شد که فضایی به نام باغ شعر و ادب پارسی طراحی شود که کلیه نیازهای این گروه را در مکانی عمومی فراهم سازد. تمرکز پروژه حاضر علاوه بر نیاز های طبیعی انستیتو بر تحولات تاریخی ادبیات از یکسو و ویژگی های بارز معماری ایرانی از سوی دیگر است. با توجه به این پیشینه، در پروژه حاضر، سایت به سه زمان گذشته، حال و آینده تقسیم می شود که هر فضا به گونه ای بیانگر اتفاقاتی است که در آن زمان رخ داده است. خاطره و انتظار، در واقع چشم انداز فضا را تشکیل می دهند و به آن عمق می بخشد و حرکت که در هنر وسیله ای است برای درک فضا، در قابلیت عبور سیال از هر فضا به فضای دیگر به تصویر کشیده می شود. محوریت آب به عنوان القا کننده حس حرکت (پویایی) و هدایت کننده افراد برای رسیدن به فضاهای مختلف عامل ایجاد فرم خطی در سایت می باشد. همچنین از فرم مربع که در باغ ایرانی از اهمیت خاصی بر خوردار بوده است به عنوان فضای سکون، مکث، استراحت، اندیشیدن و گرد همایی استفاده شده است. فضاهای روشن و شفاف در کل طرح عامل ایجاد احساس تعلق به فضا در مخاطب است. بعلاوه، در طول مسیر حرکت در سایت افراد با فضای سبز در ارتباط هستند بی آنکه معماری آنها را از فضای سبز اطراف جدا کند. ارتفاع ساختمان ها کم در نظر گرفته شده است و فضاها بصورتی طراحی شده اند که دید بصری را محدود نمی کنند. فضاهای تشکیل دهنده این انستیتو عبارتند از: فضای اداری، فضای آموزشی، کتابخانه، محل عرضه محصولات فرهنگی و کتاب، آمفی تئاتر، فضای مجموعه انجمن های شعر و ادب، گالری، سمعی بصری، کافی شاپ و رستوران.

کلمات کلیدی:دانلود طراحی باغ شعر و ادب پارسی،دانلود پایان نامه باغ شعر و ادب پارسی ،باغ شعر و ادب پارسی

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله طراحی باغ شعر و ادب پارسی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:263
  • حجم فایل:20 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 رساله طراحی باغ شعر و ادب پارسی , پروپوزال پباغ شعر و ادب پارسی، طراحی باغ شعر و ادب پارسی,مطالعات باغ شعر و ادب پارسی, برنامه فیزیکی باغ شعر و ادب پارسی ,دانلود باغ شعر و ادب پارسی،دانلود باغ شعر و ادب پارسی،رساله باغ شعر و ادب پارسی، رساله باغ شعر و ادب پارسی، طراحی باغ شعر و ادب پارسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا