رساله معماری همراه با نقشه

رساله طراحی پاویون ایران در اکسپوی 2020 دبی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

رساله طراحی پاویون ایران در اکسپوی 2020 دبی

کد محصول :E 2

چکیده:

احساس هویت ملی می تواند نیرویی برای همیاری و اعتلای فرهنگی قرار گیرد. در عرصه معماری تلاش برای دستیابی بهفضای همگن، هم سویی آن با تکنولوژی های جدید و سازماندهی فضایی تلاش ما را در ارائه معماری با هویت دو چندانمیکند. مطالعه دقیق مبانی نظری و بررسی شیوه های معماری و اندیشه های معاصر با لحاظ کردن هویت، تکنولوژی و نیازهای جامعه انسانی توجه به سیر مطالعات و تجربیات پژوهشی می تواند راه حلی مناسب برای برون رفت از مشکلات معماری امروزارائه دهد، امروز استفاده از عناصر تاریخی به شکل هوشمندانه به معنای هویت دار بودن مطرح شده است که به شکلهایمختلف قابل مشاهده است. هویت معماری نیز با ارزش نهادن به آثار معماری گذشته مان به دست می آید، گرچه گرایش صرفبه تاریخ و سنت نمیتواند راهکار مناسبی برای هدف مورد نظر لحاظ شود. این پژوهش، سعی در نشان دادن هویت فراموش شده ای دارد که در قالب یک پاویون برای اکسپو 2020 خود را به منصه ظهور می رساند.در این پژوهش با استفاده از روشتحقیق تحلیل و توصیفی به نقش هویت ایرانی اسلامی در طراحی غرفه ایران در اکسپوی 2020 دبی خواهیمپرداخت.وچگونگی برداشت مولفه های معماری ایرانی- اسلامی را در به کارگیری و طراحی این رویداد مهم جهانی موردبررسی قرار می دهیم.

کلمات کلیدی:دانلود طراحی پاویون ایران،دانلود پایان نامه طراحی اکسپو دبی ،اکسپوی 2020 دبی

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله طراحی پاویون ایران در اکسپوی 2020 دبی+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:145
  • حجم فایل:20 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

 رساله طراحی پاویون ایران در اکسپوی 2020 دبی , پروپوزال پاویون ایران در اکسپوی 2020 دبی، طراحی پاویون ایران در اکسپوی 2020 دبی,مطالعات پاویون ایران در اکسپوی 2020 دبی, برنامه فیزیکی پاویون ایران در اکسپوی 2020 دبی ,دانلود پاویون ایران در اکسپوی 2020 دبی،دانلود پاویون ایران در اکسپوی 2020 دبی ،رساله پاویون ایران در اکسپوی 2020 دبی، رساله پاویون ایران در اکسپوی 2020 دبی، طراحی پاویون ایران در اکسپوی 2020 دبی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا