رساله معماری همراه با نقشه

رساله طراحی دهکده ورزشی با رویکرد معماری زمینه گرا+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی

رساله طراحی دهکده ورزشی با رویکرد معماری زمینه گرا

کد محصول :E 1

چکیده:

در این پژوهش سعی شده تا ضمن طراحی یک دهکده ورزشی استاندارد و متناسب با محیط، با استفاده از شیوه های طراحی و امکانات موجود به معرفی فرهنگ بومی منطقه پرداخته شود. برای این منظور ابتدا با استفاده از روش کتابخانه ای اطلاعاتی در مورد ویژگی های معماری بومی جمع آوری شد. سپس آثار تاریخی  مورد بررسی قرار گرفت و نماد ها و نشانه هایی از این آثار برداشت گردید. حاصل تجزیه و تحلیل این دو مرحله در طراحی دهکده به کار گرفته شد. به منظور باززنده سازی فرهنگ بومی منطقه، اطلاعاتی در مورد بازی-ورزش های سنتی جمع آوری، و استاندارهایی برای طراحی این فضاها پیشنهاد گردید. در مرحله آخر با استفاده از روش میدانی و به وسیله مصاحبه تعدادی از بازی های فراموش شده گرد آوری شد و در قسمت تفریحی مجموعه، فضایی به بازی های محلی اختصاص داده شد. دهکده ورزشی شهری است که تمامی امکانات ورزشی برای مسابقات مهم جهانی و بین قاره ای در آن فراهم است. امکاناتی از قبیل سالن های مختلف مسابقات، محل های اسکان و اقامت، فضای فرهنگی تفریحی، فروشگاهها، رستوران ها و… در آن در نظر گرفته شده است.لذا  ساختار کلی رساله نیز منطبق با همین مطالعات و روند دستیابی به طرح شکل گرفت که کلیات مطالعات، مبانی نظری طراحی، تدوین ضوابط و برنامه فیزیکی، نمونه های موردی و آنالیز سایت در چارچوب کلی رساله فهرست شده اند و در فصل آخر نیز پروسه دستیابی به طرح توضیح داده شده است.

کلمات کلیدی:دانلود طراحی دهکده ورزشی،دانلود پایان نامه طراحی دهکده ورزشی،رویکرد زمینه گرا

3box

————————————————————————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: رساله طراحی دهکده ورزشی با رویکرد معماری زمینه گرا+نقشه های اتوکدی و تصاویر سه بعدی
  • فرمت فایل:wordواتوکد
  • تعداد صفحات:229
  • حجم فایل:20 مگابایت
  • توضیحات نقشه:این پروژه شامل نقشه های اتوکدی کامل و مبلمان شده در تمامی طبقات،سایت پلان اتوکدی مبلمان شده،  برش های مبلمان شده ،پلان اتوکدی ستون گذاری تمام طبقات،تصاویر سه بعدی،و نماهای اتوکدی می باشد.متراژ کل بنا ۳۵۰۰ مترمربع و زمین سایت ۱۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
قیمت قبل از تخفیف 460000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.


 رساله طراحی دهکده ورزشی با رویکرد معماری زمینه گرا , پروپوزال طراحی دهکده ورزشی با رویکرد معماری زمینه گرا، طراحی دهکده ورزشی با رویکرد معماری زمینه گرا,مطالعات طراحی دهکده ورزشی با رویکرد معماری زمینه گرا, برنامه فیزیکی دهکده ورزشی با رویکرد معماری زمینه گرا ,دانلود دهکده ورزشی با رویکرد معماری زمینه گرا،دانلود طراحیدهکده ورزشی با رویکرد معماری زمینه گرا،رساله دهکده ورزشی با رویکرد معماری زمینه گرا، رساله دهکده ورزشی با رویکرد معماری زمینه گرا، طراحی دهکده ورزشی با رویکرد معماری زمینه گرا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا